Jesteśmy bardzo zadowoleni z maszyn LYNX, ponieważ są bardzo precyzyjne i bez problemu pracujemy na nich wiele godzin.
Bardzo dziękujemy za pomoc, jest dla nas bardzo ważne, abyśmy w każdej chwili, gdy mamy wątpliwości, wiedzieli, że możemy liczyć na Wasze wsparcie.
Na samym początku kupiliśmy jedną maszynę LYNX, zdobyliśmy doświadczenie i zaufanie do produktu, po czym zdecydowaliśmy się na zakup drugiej maszyny, aby spełnić życzenia naszych klientów.
Dziękuję Wam

Ricardo Santos Carvalho
RISE Portugal

www.rise.pt

Maszyna jest niezwykle przyjazna dla użytkownika, a od momentu, gdy ją użytkujemy jest bardzo niezawodna. Maszyna jest solidna i dobrze zbudowana, co jest przydatne, ponieważ na co dzień z niej korzystamy. Chociaż zapewniane jest wsparcie po szkoleniu to maszyna jest łatwa w obsłudze i zajmuje nowemu operatorowi bardzo mało czasu, aby opanować sterowanie. Jednym z głównych plusów dla nas jest to, że maszyna może ciąć szereg różnych materiałów, zmniejszając zapotrzebowanie na kilka maszyn, oszczędzając pieniądze i miejsce.

Co najważniejsze: LYNX jest wszechstronny, jeśli chodzi o narzędzia, z których możesz korzystać, pozwala nawet na użycie przystawki do frezarki CNC.

lemon signs Martin Lemiesz
Dyrektor Zarządzający w Lemon Signs Ltd

www.lemonsigns.com

Kupiliśmy maszynę do cięcia pianki LYNX MULTITOOL-3 od LYNX w kwietniu 2015 r., aby umożliwić nam wykonywanie prac we własnym zakresie, które wcześniej byłyby zlecane innym firmom, a to wiązało się z dodatkowymi kosztami i opóźnieniami czasowymi.

Okazało się to bardzo dobrą decyzją.

Jakość wykonania i funkcjonalność maszyny są wyśmienite! Otrzymaliśmy bardzo dobrą obsługę od firmy LYNX – od naszego wstępnego zapytania aż do końcowej dostawy i uruchomienia.Na wszelkie pytania, które mieliśmy od tego czasu, uzyskaliśmy odpowiedź i bez wahania możemy polecić tę firmę jako profesjonalnego, rzetelnego i technicznie wykwalifikowanego dostawcę.

perudo logo

 

Peter Graham
Założyciel & Główny Innowator

perudomadethat.com

Łatwy w obsłudze ploter i oprogramowanie. Naprawdę szybkie cięcie (w porównaniu z innymi ploterami), niezawodne i trwałe. Używamy plotera w stanie twardym – od 0°C do 30°C.

Maxim Shterling, Kaliningrad

TERMCUT M200

W 2015 roku podjęliśmy decyzję o zakupie plotera termicznego LYNX TERMCUT U100. Kryteriami wyboru były: jakość pracy, wydajność, łatwość obsługi, wszechstronność, oraz niezawodność. Wybraliśmy firmę LYNX i z czasem okazało się, że dokonaliśmy bardzo dobrego wyboru. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej maszyny i profesjonalnego podejścia pracowników firmy LYNX. Dzięki maszynie do cięcia styropianu LYNX, poszerzyliśmy nasze możliwości, a także zwiększyliśmy liczbę klientów wraz ze sprzedażą. Zwraca się z inwestycji w bardzo krótkim czasie. W niedalekiej przyszłości planujemy zakup kolejnej maszyny LYNX.

box logistic   Lubomír Klus

BOX Logistic Czech s.r.o.

www.boxlogistic.cz

© LYNX TERMCUT 2006 | Wszystkie prawa zastrzeżone