NASI KLIENCI DUŻO OD NAS DOSTAJĄ!

LYNX jest krajowym liderem w produkcji maszyn CNC, produkowanych z europejskich podzespołów, w oparciu o własną technologię i unikalne oprogramowanie, Lynx cieszy się dużym uznaniem w całej Europie. Jako firma, Lynx ma krótką definicję dobrej maszyny. Musi być niezawodny i funkcjonalny. Tylko wtedy będzie w stanie spełnić Twoje wymagania. Dlatego równolegle rozwijamy struktury wszystkich naszych maszyn oraz dedykowane do ich profesjonalnego wykorzystania oprogramowanie CNC, CAD i CAM.

W przypadku maszyn produkowanych przez LYNX nie ma rzeczy niemożliwych. Nasi inżynierowie i specjaliści są w stanie dostosować parametry maszyny do indywidualnych potrzeb. Nasze elastyczne i innowacyjne podejście do stawianych wyzwań doceniło już wielu klientów w Europie i na świecie.

Używamy wyłącznie wysokiej jakości komponentów zapewniających sztywność konstrukcji, precyzję i dopracowanie.

Niech LYNX Poland pomoże zmienić Twój biznes!

GWARANCJA

Gwarancja na wszystkie podzespoły: części elektroniczne, mechaniczne i oprogramowanie. Jedynymi elementami wyłączonymi z gwarancji są elementy zużywające się (consumable).

CZĘŚCI ZAMIENNE w 24H

Jako producent posiadamy na stanie wiele części zamiennych do wszystkich naszych maszyn. Większość części zamiennych dostarczana jest do Klienta w ciągu 24h od zamówienia.

DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

Zapewniamy pełne wsparcie przez telefon, e-mail, a także programy online: Teamviewer i Whatsapp. Służymy pomocą w każdym aspekcie od oprogramowania i obsługę maszyn, po serwis i produkcje.

LYNX W LICZBACH

Lat na rynku międzynarodowym

Ponad 1000+ pracujących maszyn na Świecie

Kraje, w których zainstalowaliśmy nasze maszyny

NASZA MISJA

Chcemy zapewnić naszym klientom najwyższą jakość produktów i usług. Nasze produkty powstają w oparciu o wysokiej jakości elementy. Wraz z dobrym produktem zapewniamy dobry serwis i w razie potrzeby szybkie naprawy. Nasi klienci nigdy nie zostają sami

POPULARNE PYTANIA

 • Jak długo trwa produkcja maszyny?

  Wyprodukowanie maszyny trwa od 4 do 8 tygodni. Zależne jest to od modelu maszyny.

 • Czy instalacja maszyny jest trudna?

  To bardzo łatwe.
  Możemy wysłać maszynę do Państwa siedziby w jednym kawałku – w pełni zmontowaną, przetestowaną, skalibrowaną. Jedyne, co musisz zrobić, to podłączyć go do gniazdka 230V i do komputera (przewody są w zestawie).
  Gdy nie ma możliwości wysłania maszyny w jednym kawałku, wysyłamy ją w częściach. Ale nie martw się – zajmujemy się też złożeniem i montażem maszyny, jak i szkoleniem.

 • Jak dokonać zamówienia maszyny?

  Zamówienie na maszynę trzeba wysłać drogą email na adres: biuro@termcut.pl

  W zamówieniu proszę podać dane do faktury, dane do wysyłki oraz szczegóły maszyny.

© LYNX TERMCUT 2006 | Wszystkie prawa zastrzeżone