Producent maszyn do cięcia, ploterów termicznych CNC marki LYNX TERMCUT

LYNX, producent maszyn do cięcia i zaufany partner Twojej firmy

LYNX to polska firma wyspecjalizowana w produkcji maszyn CNC. Nasze plotery termiczne powstają z europejskich podzespołów, w oparciu o własną technologię i unikalne oprogramowanie. Zaufało nam wielu partnerów zarówno w Polsce, jak i na rynku europejskim.

LYNX jako producent maszyn do cięcia ma krótką definicję dobrej maszyny: ma być niezawodna, funkcjonalna i dostosowana do wymagań klienta. Dlatego stale udoskonalamy technologię naszych ploterów i dedykowane oprogramowanie CNC, CAD i CAM.

Nasze maszyny do cięcia mają wiele zastosowań i mogą być dostosowane do różnych potrzeb produkcyjnych. Zespół specjalistów od technologii CNC dostosuje parametry plotera, a dostępność dodatkowych akcesoriów sprawia, że wycinarki są niezwykle wszechstronne i znajdują szerokie zastosowanie w różnych branżach.

Do konstrukcji maszyn używamy wysokiej jakości aluminium i stali. Przykładamy dużą wagę do płynności cięcia, którą wielokrotnie testujemy. Dzięki temu nasze urządzenia są nie tylko szybkie i precyzyjne, ale też niezawodne –  zaprojektowane, by służyć Twoje firmie przez wiele lat.

Skontaktuj się z nami i sprawdź jak LYNX może zmienić Twój biznes.

GWARANCJA

Udzielamy gwarancji na wszystkie podzespoły: części elektroniczne, mechaniczne i oprogramowanie. Jedynymi elementami wyłączonymi z gwarancji są elementy zużywające się (tzw. consumable)

CZĘŚCI ZAMIENNE W 24H

Jako producent maszyn do cięcia dysponujemy zapasem części zamiennych do wszystkich modeli ploterów CNC. Wysyłka części jest ekspresowa i dostępna w ciągu jednego dnia roboczego

POMOC TECHNICZNA

Pomagamy rozwiązać problemy związane z oprogramowaniem, obsługą i serwisem maszyn do cięcia. Możesz skontaktować się przez telefon, e-mail i aplikacje Teamviewer oraz Whatsapp

LYNX W LICZBACH

lat działalności w branży CNC
na rynku międzynarodowym

maszyn CNC dostarczonych
do klientów na całym świecie

państw, w których nasze plotery
wspierają działalność klientów

PRODUCENT PRECYZYJNYCH MASZYN CNC

Nasza misja to nie tylko produkcja i dostarczanie maszyn do cięcia. Zależy nam, aby plotery marki LYNX dobrze służyły naszym klientom. Dlatego zapewniamy kompleksowe doradztwo, szkolenie, serwis i wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy. Daj znać, jak możemy wesprzeć Twoją działalność!

POPULARNE PYTANIA

 • Jak długo trwa produkcja maszyny?

  Produkcja maszyny do cięcia trwa od 4 do 8 tygodni. Zależy to od modelu plotera i liczby modyfikacji. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, tak aby urządzenie jak najlepiej spełniało swoje zadanie.

 • Czy instalacja maszyny jest trudna?

  Instalacja jest bardzo prosta. Wyprodukowana przez nas maszyna do cięcia może zostać wysłania w całości: zmontowana i skalibrowana. Jedyne, co należy zrobić w takim przypadku to podłączenie do prądu o napięciu 230V oraz komputera, potrzebne przewody są dołączone do plotera. Zdarza się, że wysyłamy plotery w częściach. W takich przypadkach montujemy i instalujemy maszynę na miejscu, testujemy i zapewniamy szkolenie z obsługi sprzętu i oprogramowania.

 • Jak zamówić maszynę do cięcia?

  Proszę skontaktować się z naszym zespołem, aby ustalić szczegóły zamówienia. Jeśli dokładnie wiesz, jakiego plotera potrzebujesz wyślij zamówienie na adres: biuro@termcut.pl

  Aby zrealizować zamówienie będziemy potrzebować szczegółów dotyczących maszyny, danych do faktury oraz wysyłki.

© LYNX TERMCUT 2006 | Wszystkie prawa zastrzeżone