Informacje techniczne

Plotery termiczne LYNX TERMCUT to maszyny sterowane komputerowo (CNC), służące do wycinania kształtów ze styropianu (EPS) i styroduru (XPS). To urządzenia łatwe w obsłudze, wyposażone w intuicyjne oprogramowanie. Jednodniowe szkolenie wystarczy, aby rozpocząć produkcję.

W naszej ofercie mamy kilka modeli ploterów termicznych LYNX. Różnią się wymiarami, a co za tym idzie przeznaczeniem. LYNX T1/60 z serii TERMCUT A wyposażone w krótki drut służy do wycinania liter i logotypów 3D w piance XPS. Maszyny z długim drutem wykorzystuje się w produkcji elementów architektonicznych i termoizolacyjnych, kształtek piankowych itp.

Niezależnie od typu wszystkie wycinarki CNC marki LYNX zapewniają precyzję i gładkość cięcia. Maszyny wykonane są z wysokiej klasy profili aluminiowych i mechanizmy ruchu oparte na łożyskach oraz rozrządach z linką stalową. Wybór dodatkowych akcesoriów oraz automatyczny napinacz drutu i intuicyjne oprogramowanie są bezproblemowe w obsłudze i bardzo wydajne.

Jak działają plotery termiczne LYNX?

Wystarczy wykonać kilka kroków, aby wyciąć dowolny element z pianki EPS lub XPS:

 

 • Umieść kawałek pianki na maszynie i ustaw punkt początkowy.
 • Przygotuj projekt w programie plotera lub zaimportuj gotową grafikę wektorową.
 • Połącz obiekty jednym kliknięciem.
 • Wybierz parametry cięcia dla swojej pianki.
 • Wyślij projekt do maszyny.
 • Maszyna rozpoczyna cięcie.

Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo. Element napinający drutu tnącego jest połączony ze sterownikami i wyłącznikiem. W razie przypadkowego zerwania drutu, maszyna do cięcia samoczynnie się wyłączy. Operator może szybko wymienić drut i ponownie uruchomić ploter.

Dostępne serie ploterów termicznych

  • seria TERMCUT U

   seria TERMCUT U

   Plotery termiczne marki LYNX z serii TERMCUT U to przemysłowe maszyny CNC o szerokim polu roboczym, służące do produkcji różnorodnych elementów krótkich i długich

  • seria TERMCUT A

   seria TERMCUT A

   Plotery termiczne z serii TERMCUT A to precyzyjne wycinarki CNC przeznaczone do precyzyjnego wycinania elementów 3D o skomplikowanych kształtach z pianki EPS i XPS

  • seria TERMCUT MW

   seria TERMCUT MW

   Plotery wielodrutowe marki LYNX TERMCUT serii MW to profesjonalne, przemysłowe maszyny o dużej wydajności wykorzystywane są do masowej produkcji

JAKIEJ MASZYNY CNC POTRZEBUJESZ?

Skontaktuj się, pomożemy dobrać rozwiązanie dla Twojej firmy. Zadzwoń, napisz na WhatsApp, wyślij email lub skorzystaj z formularza na stronie.

© LYNX TERMCUT 2006 | Wszystkie prawa zastrzeżone