Dostępne serie ploterów termicznych

POROZMAWIAJMY O TWOICH POTRZEBACH

Skontaktuj się z nami telefonicznie, emailowo, przez WhatsApp lub przez formularz na stronie.

Informacje techniczne

Plotery termiczne LYNX to maszyny sterowane komputerowo (CNC), służące do wycinania kształtów w styropianu i XPS. Są to łatwe w obsłudze, profesjonalne maszyny z intuicyjnym oprogramowaniem. Już po jednodniowym szkoleniu będziesz mógł rozpocząć produkcję.

Istnieje kilka modeli frezów LYNX, które różnią się wymiarami, a co za tym idzie przeznaczeniem. Te z krótkim przewodem, jak LYNX T1/60, przeznaczone są do wycinania liter i logo 3D w XPS. Maszyny z długim drutem to maszyny do produkcji elementów architektonicznych, kształtek piankowych, do izolacji budynków i rur, pianki do pakowania i innych dużych elementów z pianki. Niezależnie od wielkości wszystkie przecinarki LYNX zapewniają najwyższą precyzję i jakość cięcia. Wszystkie modele wykonane są z wysokiej klasy specjalistycznych profili aluminiowych, wyposażonych w precyzyjne mechanizmy ruchu oparte na łożyskach oraz rozrządach z linką stalową. Dzięki takim rozwiązaniom technologicznym możemy zagwarantować bezbłędną pracę.

Jak działają plotery termiczne LYNX?

Wystarczy wykonać kilka kroków, aby otrzymać elementy z pianki.

Najpierw umieść kawałek pianki na maszynie i ustaw punkt początkowy. Następnie przygotuj swój projekt w TERMCUT lub zaimportuj go z Adobe Ilustrator, Corel Draw, AUTO CAD lub innego oprogramowania do grafiki wektorowej. Połącz obiekty w jeden projekt w linie jednym kliknięciem. Wybierz ustawienie wstępne dla swojej pianki i wyślij projekt do maszyny. Maszyna rozpoczyna cięcie.

Drut tnący jest stale naciągnięty podczas procesu cięcia. Element napinający współpracuje z wyłącznikiem krańcowym i oprogramowaniem sterującym, dzięki czemu urządzenie zatrzymuje się w przypadku zerwania linki podczas procesu cięcia. Użytkownik może łatwo wymienić drut tnący i kontynuować proces cięcia.

Maszyna jest bardzo łatwa w obsłudze. Użytkownik nie musi posiadać żadnych specjalnych umiejętności. Zwykle wystarczy jednodniowe szkolenie, aby zapoznać się z urządzeniem i oprogramowaniem!
Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia użytkownika.

© LYNX TERMCUT 2006 | Wszystkie prawa zastrzeżone