Ciepłe parapety. Profile podokienne ze styroduru wycinamy na wymiar przy użyciu maszyny CNC
Ciepłe parapety. Profile podokienne ze styroduru wycinamy na wymiar przy użyciu maszyny CNC

Profile podokienne z pianki XPS i EPS

Montaż ciepłych parapetów to standard w nowoczesnym budownictwie i sposób na uzyskanie optymalnych parametrów cieplnych budynku. Ciepłe parapety to profile termoizolacyjne z pianki EPS lub XPS, które umieszcza się w przestrzeni pod oknem. Taki profil, aby spełniał swoją funkcję powinien być idealnie dopasowany do wymiaru okna. Użycie wycinarki CNC do styropianu i styroduru pozwalają automatycznie wyciąć elementy pod wymiar, również w produkcji seryjnej.

Dedykowana maszyna

Pytania i odpowiedzi

  • seria TERMCUT A

   seria TERMCUT A

   Plotery termiczne z serii TERMCUT A to precyzyjne wycinarki CNC przeznaczone do precyzyjnego wycinania elementów 3D o skomplikowanych kształtach z pianki EPS i XPS

 • W jaki sposób przygotować projekt?

  Projekt można przygotować bezpośrednio w programie CAD, który jest standardowym wyposażeniem plotera termicznego. Drugim sposobem jest import gotowej grafiki wektorowej przygotowanej wcześniej przy pomocy odpowiedniego narzędzia, np. AutoCAD, Corel Draw czy Adobe Illustrator.

 • Jakie formaty projektów obsługuje ploter?

  Nasze oprogramowanie pozwala na import plików EPS, AI, DXF, DWG, PLT (HPGL) oraz G-CODE.

 • Czy wycinane elementy będą identyczne?

  Tak!
  Naszym celem jest produkcja maszyn o najwyższych standardach. Wycinane elementy będą identyczne niezależnie od typu materiału.

 • Czy praca na maszynie jest trudna?

  Nie!
  Nasze oprogramowanie jest intuicyjne. Jego obsługa wymaga jedynie kilkugodzinnego przeszkolenia, które jest częścią naszej usługi. Funkcje i ustawienia programu są tak skonfigurowane, że nawet osoby, które wcześniej nie miała styczności z podobnymi maszynami, nie będą miały problemu z jego obsługą.

Przeczytaj artykuł o produkcji parapetów i podpór

© LYNX TERMCUT 2006 | Wszystkie prawa zastrzeżone