Warm window sill external

Szybka i łatwa produkcja parapetów z pianki XPS i EPS

EPS i XPS o wysokiej gęstości to doskonałe materiały do produkcji izolacji. Ciepły Parapet to nowoczesny profil izolacyjny, stosowany w połączeniu z aluminiowymi, plastikowymi i drewnianymi systemami okien i drzwi. Profil ten służy do uszczelnienia przestrzeni pod oknem lub drzwiami. Umieszcza się go między ścianą a ramą okienną. Stanowi doskonałą bazę dolną pod okno lub drzwi, a także na parapety wewnętrzne i zewnętrzne oraz progi drzwiowe.

Dedykowana maszyna

Pytania i odpowiedzi

 • W jaki sposób przygotowuje się projekt?

  Projekt można przygotować w programie CAD dostarczonym z maszyną. Jest też mozliwość przygotowania projektu w innym programie tj. AutoCAD, Corel Draw czy Adobe Illustrator i zaimportowania do naszego programu.

 • W jakim formacie można zaimportować projekt?

  Nasze oprogramowanie pozwala na import plików EPS, AI, DXF, DWG, PLT (HPGL) oraz G-CODE.

 • Czy wycinane elementy będą identyczne?

  Tak!
  Naszym celem jest produkcja maszyn o najwyższych standardach. Wycinane elementy będą ideantyczne niezależnie od typu materiału.

 • Czy praca na maszynie jest trudna?

  Nie!
  Opracowaliśmy bardzo intuicyjne oprogramowanie, którego obsługa wymaga jedynie kilkugodzinnego przeszkolenia. Szkolenie takie jest wykonywane w ramach zakupionej maszyny. W oprogramowaniu jest szereg funkcji i ustawień, które powodują że nawet najbardziej skomplikowane elementy może wykonać osoba, która wcześniej nie miała styczności z podobnymi maszynami.

Przeczytaj artykuł o produkcji parapetów i podpór

© LYNX TERMCUT 2006 | Wszystkie prawa zastrzeżone