Zaślepki styropianowe wycięte ploterem LYNX
Seryjne cięcie zaślepek stryopianowych i innych elementów w powtarzalnych seriach na ploterze termicznym LYNX jest łatwe i wygodne

Zaślepki ze styropianu to zatyczki do otworów po kołkach montażowych. Używa się ich, aby wyrównać powierzchnię termoizolacji wykonanej ze styropianu. To eliminuje mostki termiczne i tworzy jednolicie gładką powierzchnię elewacji. Zaślepki powinny być dobrze dopasowane do otworów, dlatego najlepiej wyciąć jej maszynowo przy użyciu plotera CNC. W ten sposób zyskujemy serię elementów o takim samym kształcie i rozmiarze.

Zaślepki styropianowe

Dedykowana maszyna

Pytania i odpowiedzi

  • seria TERMCUT MW

   seria TERMCUT MW

   Plotery wielodrutowe marki LYNX TERMCUT serii MW to profesjonalne, przemysłowe maszyny o dużej wydajności wykorzystywane są do masowej produkcji

 • W jaki sposób przygotować projekt?

  Projekt można przygotować bezpośrednio w programie CAD, który jest standardowym wyposażeniem plotera termicznego. Drugim sposobem jest import gotowej grafiki wektorowej przygotowanej wcześniej przy pomocy odpowiedniego narzędzia, np. AutoCAD, Corel Draw czy Adobe Illustrator.

 • Jakie formaty projektów obsługuje ploter?

  Nasze oprogramowanie pozwala na import plików EPS, AI, DXF, DWG, PLT (HPGL) oraz G-CODE.

 • Czy wycinane elementy będą identyczne?

  Tak!
  Naszym celem jest produkcja maszyn o najwyższych standardach. Wycinane elementy będą identyczne niezależnie od typu materiału.

 • Czy praca na maszynie jest trudna?

  Nie!
  Nasze oprogramowanie jest intuicyjne. Jego obsługa wymaga jedynie kilkugodzinnego przeszkolenia, które jest częścią naszej usługi. Funkcje i ustawienia programu są tak skonfigurowane, że nawet osoby, które wcześniej nie miała styczności z podobnymi maszynami, nie będą miały problemu z jego obsługą.

© LYNX TERMCUT 2006 | Wszystkie prawa zastrzeżone