Styrofoam plugs EPS XPS

Zaślepki styropianowe

Zaślepki styropianowe nazywane są także dyblami lub talerzykami. Używa się ich jako zatyczek lub wypełniaczy do otworów wykonanych w płytach styropianowych w celu montażu kołków (tzw. kołkowanie styropianu). Eliminują mostki termiczne i tworzą jednolitą termoizolacyjną warstwę elewacji. Pozwalają uniknąć strat ciepła i pozytywnie wpływają na estetykę budynku, niwelując ryzyko powstawania zjawiska punktowego skroplenia pary wodnej i pojawiających się tam z biegiem czasu przebarwień elewacji.

Zaślepka ze styropianu zapewnia szczelność izolacji termicznej, gwarantuje odpowiednią paroprzepuszczalność, trwałość, odporność na ogień i dobre parametry akustyczne. Jest lekka, łatwa w montażu i zapobiega konsekwencjom nieprawidłowego umieszczenia kołków w warstwie izolacji.

Dedykowana maszyna

Pytania i odpowiedzi

 • W jaki sposób przygotowuje się projekt?

  Projekt można przygotować w programie CAD dostarczonym z maszyną. Jest też mozliwość przygotowania projektu w innym programie tj. AutoCAD, Corel Draw czy Adobe Illustrator i zaimportowania do naszego programu.

 • W jakim formacie można zaimportować projekt?

  Nasze oprogramowanie pozwala na import plików EPS, AI, DXF, DWG, PLT (HPGL) oraz G-CODE.

 • Czy wycinane elementy będą identyczne?

  Tak!
  Naszym celem jest produkcja maszyn o najwyższych standardach. Wycinane elementy będą ideantyczne niezależnie od typu materiału.

 • Czy praca na maszynie jest trudna?

  Nie!
  Opracowaliśmy bardzo intuicyjne oprogramowanie, którego obsługa wymaga jedynie kilkugodzinnego przeszkolenia. Szkolenie takie jest wykonywane w ramach zakupionej maszyny. W oprogramowaniu jest szereg funkcji i ustawień, które powodują że nawet najbardziej skomplikowane elementy może wykonać osoba, która wcześniej nie miała styczności z podobnymi maszynami.

© LYNX TERMCUT 2006 | Wszystkie prawa zastrzeżone