Packaging

Opakowania ze styropianu i styroduru

Opakowania ze styropianu są niezastąpionym rozwiązaniem do bezpiecznego transportu i ochrony delikatnych przedmiotów. Ich lekka, trwała konstrukcja zapewnia doskonałą amortyzację wstrząsów i uderzeń. Dodatkowo, styropianowe wypełnienia pudełek doskonale dopasowują się do kształtu produktów, zapewniając stabilność i minimalizując ryzyko uszkodzeń. Dzięki niskiej wadze, opakowania ze styropianu pozwalają ograniczyć koszty wysyłki, jednocześnie zapewniając ochronę podczas transportu. Wybierając styropianowe opakowania i wypełnienia, można mieć pewność, że produkty dotrą do klienta w nienaruszonym stanie. Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom i zabezpiecz swoje przesyłki styropianowymi opakowaniami już dziś!

Dedykowana maszyna

Pytania i odpowiedzi

 • W jaki sposób przygotowuje się projekt?

  Projekt można przygotować w programie CAD dostarczonym z maszyną. Jest też mozliwość przygotowania projektu w innym programie tj. AutoCAD, Corel Draw czy Adobe Illustrator i zaimportowania do naszego programu.

 • W jakim formacie można zaimportować projekt?

  Nasze oprogramowanie pozwala na import plików EPS, AI, DXF, DWG, PLT (HPGL) oraz G-CODE.

 • Czy wycinane elementy będą identyczne?

  Tak!
  Naszym celem jest produkcja maszyn o najwyższych standardach. Wycinane elementy będą ideantyczne niezależnie od typu materiału.

 • Czy praca na maszynie jest trudna?

  Nie!
  Opracowaliśmy bardzo intuicyjne oprogramowanie, którego obsługa wymaga jedynie kilkugodzinnego przeszkolenia. Szkolenie takie jest wykonywane w ramach zakupionej maszyny. W oprogramowaniu jest szereg funkcji i ustawień, które powodują że nawet najbardziej skomplikowane elementy może wykonać osoba, która wcześniej nie miała styczności z podobnymi maszynami.

© LYNX TERMCUT 2006 | Wszystkie prawa zastrzeżone