Forma ze styropianu przygotowana do odlewania prefabrykatów betonowych, wycięta w technologii CNC
Styropian wycięty na wymiar do wykonania efektownych schodów

Prefabrykaty i formy do betonu

Prefabrykaty betonowe to rozwiązanie chętnie stosowane w budownictwie. Fabryczna produkcja studni, mostów, kolumn, basenów itp. to gwarancja precyzji wykonania oraz znaczna oszczędność czasu. Do produkcji elementów najczęściej używa się form do betonu wyciętych ze styropianu przy pomocy ploterów termicznych CNC, które automatycznie wyprodukują serie takich samych kształtów, gotowych do wykonywania odlewów.

Dedykowana maszyna

Pytania i odpowiedzi

  • seria TERMCUT U

   seria TERMCUT U

   Plotery termiczne marki LYNX z serii TERMCUT U to przemysłowe maszyny CNC o szerokim polu roboczym, służące do produkcji różnorodnych elementów krótkich i długich

 • W jaki sposób przygotować projekt?

  Projekt można przygotować bezpośrednio w programie CAD, który jest standardowym wyposażeniem plotera termicznego. Drugim sposobem jest import gotowej grafiki wektorowej przygotowanej wcześniej przy pomocy odpowiedniego narzędzia, np. AutoCAD, Corel Draw czy Adobe Illustrator.

 • Jakie formaty projektów obsługuje ploter?

  Nasze oprogramowanie pozwala na import plików EPS, AI, DXF, DWG, PLT (HPGL) oraz G-CODE.

 • Czy wycinane elementy będą identyczne?

  Tak!
  Naszym celem jest produkcja maszyn o najwyższych standardach. Wycinane elementy będą identyczne niezależnie od typu materiału.

 • Czy praca na maszynie jest trudna?

  Nie!
  Nasze oprogramowanie jest intuicyjne. Jego obsługa wymaga jedynie kilkugodzinnego przeszkolenia, które jest częścią naszej usługi. Funkcje i ustawienia programu są tak skonfigurowane, że nawet osoby, które wcześniej nie miała styczności z podobnymi maszynami, nie będą miały problemu z jego obsługą.

© LYNX TERMCUT 2006 | Wszystkie prawa zastrzeżone