Concrete construction

Prefabrykaty betonowe i Formy

Prefabrykaty betonowe są popularnym i efektywnym rozwiązaniem w budownictwie. Wyprodukowane w kontrolowanych warunkach fabrycznych, zapewniają wysoką jakość i precyzję wykonania. Dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, prefabrykaty betonowe znajdują zastosowanie w wielu elementach konstrukcyjnych, takich jak ściany, słupy, belki czy schody. Ich łatwy i szybki montaż przyspiesza proces budowy, skracając czas i koszty. Dodatkowo, prefabrykaty betonowe charakteryzują się wysoką trwałością, odpornością na czynniki atmosferyczne i ogień. Dzięki swojej wszechstronności i niezawodności, prefabrykaty betonowe są popularnym wyborem w wielu projektach budowlanych.

Stosując formy styropianowe można produkować studnie, baseny, mosty i inne elementy betonowe.

Dedykowana maszyna

Pytania i odpowiedzi

 • W jaki sposób przygotowuje się projekt?

  Projekt można przygotować w programie CAD dostarczonym z maszyną. Jest też mozliwość przygotowania projektu w innym programie tj. AutoCAD, Corel Draw czy Adobe Illustrator i zaimportowania do naszego programu.

 • W jakim formacie można zaimportować projekt?

  Nasze oprogramowanie pozwala na import plików EPS, AI, DXF, DWG, PLT (HPGL) oraz G-CODE.

 • Czy wycinane elementy będą identyczne?

  Tak!
  Naszym celem jest produkcja maszyn o najwyższych standardach. Wycinane elementy będą ideantyczne niezależnie od typu materiału.

 • Czy praca na maszynie jest trudna?

  Nie!
  Opracowaliśmy bardzo intuicyjne oprogramowanie, którego obsługa wymaga jedynie kilkugodzinnego przeszkolenia. Szkolenie takie jest wykonywane w ramach zakupionej maszyny. W oprogramowaniu jest szereg funkcji i ustawień, które powodują że nawet najbardziej skomplikowane elementy może wykonać osoba, która wcześniej nie miała styczności z podobnymi maszynami.

© LYNX TERMCUT 2006 | Wszystkie prawa zastrzeżone