Litery 2D logo 3D szyld
szyld 3d liverpool

Litery i logo 3D

Szyldy 3D ze styroduru są niezwykle popularnym rozwiązaniem w branży reklamowej. Prawie każda firma potrzebuje trójwymiarowego logo do swojego biura lub sklepu. Styrodur stanowi doskonały wybór jako dekoracja ściany. Ich montaż jest łatwy (po prostu je przyklejasz), a ich struktura jest podobna do ściany, dlatego doskonale pasują. Dodatkowo, możesz je pomalować dokładnie w ten sam kolor co ściana, korzystając z farby lateksowej. Są one ekonomiczne w produkcji, trwałe i prezentują się niezwykle elegancko.

Dedykowana maszyna

Pytania i odpowiedzi

 • W jaki sposób przygotowuje się projekt?

  Projekt można przygotować w programie CAD dostarczonym z maszyną. Jest też mozliwość przygotowania projektu w innym programie tj. AutoCAD, Corel Draw czy Adobe Illustrator i zaimportowania do naszego programu.

 • W jakim formacie można zaimportować projekt?

  Nasze oprogramowanie pozwala na import plików EPS, AI, DXF, DWG, PLT (HPGL) oraz G-CODE.

 • Czy wycinane elementy będą identyczne?

  Tak!
  Naszym celem jest produkcja maszyn o najwyższych standardach. Wycinane elementy będą ideantyczne niezależnie od typu materiału.

 • Czy praca na maszynie jest trudna?

  Nie!
  Opracowaliśmy bardzo intuicyjne oprogramowanie, którego obsługa wymaga jedynie kilkugodzinnego przeszkolenia. Szkolenie takie jest wykonywane w ramach zakupionej maszyny. W oprogramowaniu jest szereg funkcji i ustawień, które powodują że nawet najbardziej skomplikowane elementy może wykonać osoba, która wcześniej nie miała styczności z podobnymi maszynami.

© LYNX TERMCUT 2006 | Wszystkie prawa zastrzeżone