Litery i logotypy ze styroduru w reklamie
Szyld 3D wykonany ze styroduru (pianki XPS). Ploter termiczny LYNX jest bardzo precyzyjny nawet przy skomplikowanych i szczegółowych kształtach

Litery i logo 3D

Trójwymiarowe logotypy i szyldy można bez problemu wyciąć ze styroduru przy pomocy plotera termicznego CNC. Łatwość wykonania sprawia, że rozwiązanie jest chętnie stosowane w branży reklamowej. Szyld lub logotyp 3D wycięty z pianki XPS jest lekki i łatwo go zamontować w dowolnym miejscu, wystarczy użyć kleju. Do tego technika cięcia rozgrzanym drutem przy pomocy wycinarki CNC sprawia, że szyld może przybrać dowolny, nawet bardzo skomplikowany kształt.

Dedykowana maszyna

Pytania i odpowiedzi

  • seria TERMCUT A

   seria TERMCUT A

   Plotery termiczne z serii TERMCUT A to precyzyjne wycinarki CNC przeznaczone do precyzyjnego wycinania elementów 3D o skomplikowanych kształtach z pianki EPS i XPS

 • W jaki sposób przygotować projekt?

  Projekt można przygotować bezpośrednio w programie CAD, który jest standardowym wyposażeniem plotera termicznego. Drugim sposobem jest import gotowej grafiki wektorowej przygotowanej wcześniej przy pomocy odpowiedniego narzędzia, np. AutoCAD, Corel Draw czy Adobe Illustrator.

 • Jakie formaty projektów obsługuje ploter?

  Nasze oprogramowanie pozwala na import plików EPS, AI, DXF, DWG, PLT (HPGL) oraz G-CODE.

 • Czy wycinane elementy będą identyczne?

  Tak!
  Naszym celem jest produkcja maszyn o najwyższych standardach. Wycinane elementy będą identyczne niezależnie od typu materiału.

 • Czy praca na maszynie jest trudna?

  Nie!
  Nasze oprogramowanie jest intuicyjne. Jego obsługa wymaga jedynie kilkugodzinnego przeszkolenia, które jest częścią naszej usługi. Funkcje i ustawienia programu są tak skonfigurowane, że nawet osoby, które wcześniej nie miała styczności z podobnymi maszynami, nie będą miały problemu z jego obsługą.

© LYNX TERMCUT 2006 | Wszystkie prawa zastrzeżone