Technika cięcia gorącym drutem przy pomocy plotera LYNX TERMCUT pozwala na szybką realizację śmałych projektów, takich jak scenografie
Elementy scenografii ze styroduru wycięte na ploterze termicznym

Scenografia eventowa i dekoracje sceniczne

Scenografia ze styropianu to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala zrealizować nawet najśmielsze pomysły. To lekki materiał, podatny na cięcie, który pozwala  tworzyć dekoracje nawet dużych rozmiarów, przeznaczone np. na sceny, plany filmowe czy targi. Łatwość obróbki, transportu i utylizacji sprawia, że scenografia i dekoracje styropianowe sprawdzają się tam, gdzie trzeba zrobić wielkie wrażenie, niewielkim kosztem.

Dedykowana maszyna

Pytania i odpowiedzi

  • seria TERMCUT U

   seria TERMCUT U

   Plotery termiczne marki LYNX z serii TERMCUT U to przemysłowe maszyny CNC o szerokim polu roboczym, służące do produkcji różnorodnych elementów krótkich i długich

 • W jaki sposób przygotować projekt?

  Projekt można przygotować bezpośrednio w programie CAD, który jest standardowym wyposażeniem plotera termicznego. Drugim sposobem jest import gotowej grafiki wektorowej przygotowanej wcześniej przy pomocy odpowiedniego narzędzia, np. AutoCAD, Corel Draw czy Adobe Illustrator.

 • Jakie formaty projektów obsługuje ploter?

  Nasze oprogramowanie pozwala na import plików EPS, AI, DXF, DWG, PLT (HPGL) oraz G-CODE.

 • Czy wycinane elementy będą identyczne?

  Tak!
  Naszym celem jest produkcja maszyn o najwyższych standardach. Wycinane elementy będą identyczne niezależnie od typu materiału.

 • Czy praca na maszynie jest trudna?

  Nie!
  Nasze oprogramowanie jest intuicyjne. Jego obsługa wymaga jedynie kilkugodzinnego przeszkolenia, które jest częścią naszej usługi. Funkcje i ustawienia programu są tak skonfigurowane, że nawet osoby, które wcześniej nie miała styczności z podobnymi maszynami, nie będą miały problemu z jego obsługą.

© LYNX TERMCUT 2006 | Wszystkie prawa zastrzeżone