Scene design

Scenografia eventowa i Dekoracje sceniczne

Scenografia eventowa ze styropianu to innowacyjne i kreatywne rozwiązanie, które nadaje wyjątkowy charakter każdemu wydarzeniu. Wykorzystując formy i wycinanki z tego lekkiego materiału, można tworzyć imponujące dekoracje, np. sceny, kulisy, figury i logo. Styropian jest łatwy w obróbce, co umożliwia tworzenie niestandardowych kształtów i detali. Dodatkowo, jest trwały, łatwy do transportu i montażu. Scenografia eventowa ze styropianu zapewnia efektowne wrażenia wizualne i stanowi doskonałe tło dla wydarzeń takich jak koncerty, festiwale, targi i wiele innych. Ożyw swoje wydarzenie dzięki wyjątkowym dekoracjom ze styropianu!

Dedykowana maszyna

Pytania i odpowiedzi

 • W jaki sposób przygotowuje się projekt?

  Projekt można przygotować w programie CAD dostarczonym z maszyną. Jest też mozliwość przygotowania projektu w innym programie tj. AutoCAD, Corel Draw czy Adobe Illustrator i zaimportowania do naszego programu.

 • W jakim formacie można zaimportować projekt?

  Nasze oprogramowanie pozwala na import plików EPS, AI, DXF, DWG, PLT (HPGL) oraz G-CODE.

 • Czy wycinane elementy będą identyczne?

  Tak!
  Naszym celem jest produkcja maszyn o najwyższych standardach. Wycinane elementy będą ideantyczne niezależnie od typu materiału.

 • Czy praca na maszynie jest trudna?

  Nie!
  Opracowaliśmy bardzo intuicyjne oprogramowanie, którego obsługa wymaga jedynie kilkugodzinnego przeszkolenia. Szkolenie takie jest wykonywane w ramach zakupionej maszyny. W oprogramowaniu jest szereg funkcji i ustawień, które powodują że nawet najbardziej skomplikowane elementy może wykonać osoba, która wcześniej nie miała styczności z podobnymi maszynami.

© LYNX TERMCUT 2006 | Wszystkie prawa zastrzeżone