Prototyp ze stryropianu, wykonany wycinarką CNC marki LYNX, element scenografii
Styropian i styrodur w prototypowaniu elementów, wycięte ploterem termicznym LYNX z serii TERMCUT A

Szybkie prototypowanie

Przed rozpoczęciem produkcji na masową skalę należy przetestować produkt wykonując prototyp. Aby zyskać przewagę na konkurencyjnym rynku dobrze jest zapewnić sobie możliwość szybkiego prototypownia bez generowanie dodatkowych kosztów. W takim przypadku warto sięgnąć po ploter termiczny CNC. To urządzenie pozwoli szybko stworzyć dowolny kształt ze styropianu lub styroduru według wektorowego projektu graficznego. To rozwiązanie dla przedsiębiorców i projektantów, którzy chcą oszczędnie, bezpiecznie i szybko sprawdzić funkcjonalność swoich pomysłów.

Dedykowana maszyna

Pytania i odpowiedzi

  • seria TERMCUT U

   seria TERMCUT U

   Plotery termiczne marki LYNX z serii TERMCUT U to przemysłowe maszyny CNC o szerokim polu roboczym, służące do produkcji różnorodnych elementów krótkich i długich

 • W jaki sposób przygotować projekt?

  Projekt można przygotować bezpośrednio w programie CAD, który jest standardowym wyposażeniem plotera termicznego. Drugim sposobem jest import gotowej grafiki wektorowej przygotowanej wcześniej przy pomocy odpowiedniego narzędzia, np. AutoCAD, Corel Draw czy Adobe Illustrator.

 • Jakie formaty projektów obsługuje ploter?

  Nasze oprogramowanie pozwala na import plików EPS, AI, DXF, DWG, PLT (HPGL) oraz G-CODE.

 • Czy wycinane elementy będą identyczne?

  Tak!
  Naszym celem jest produkcja maszyn o najwyższych standardach. Wycinane elementy będą identyczne niezależnie od typu materiału.

 • Czy praca na maszynie jest trudna?

  Nie!
  Nasze oprogramowanie jest intuicyjne. Jego obsługa wymaga jedynie kilkugodzinnego przeszkolenia, które jest częścią naszej usługi. Funkcje i ustawienia programu są tak skonfigurowane, że nawet osoby, które wcześniej nie miała styczności z podobnymi maszynami, nie będą miały problemu z jego obsługą.

© LYNX TERMCUT 2006 | Wszystkie prawa zastrzeżone