Prototyp
Advertising Advertisment

Szybkie prototypowanie

Produkcja na zamówienie w najlepszym wydaniu

W wysoce konkurencyjnej i bardzo wymagającej dziedzinie szybkiego prototypowania technologia produkcji musi być szybka, elastyczna i precyzyjna. Co więcej, musi być w stanie urzeczywistnić nawet najbardziej kreatywne i złożone projekty bez wysokich kosztów i długich terminów. Systemy LYNX okazują się szczególnie skuteczne w zaspokajaniu tych potrzeb i zapewnianiu kompletnego rozwiązania w zakresie produkcji CNC dla firm specjalizujących się w inżynierii odwrotnej i szybkim prototypowaniu. Zaprojektowany, aby wyróżniać się w niestandardowych i kreatywnych wyzwaniach produkcyjnych, LYNX zapewnia całkowite wsparcie dla Twojej firmy i Twoich celów.

Dedykowana maszyna

Pytania i odpowiedzi

 • W jaki sposób przygotowuje się projekt?

  Projekt można przygotować w programie CAD dostarczonym z maszyną. Jest też mozliwość przygotowania projektu w innym programie tj. AutoCAD, Corel Draw czy Adobe Illustrator i zaimportowania do naszego programu.

 • W jakim formacie można zaimportować projekt?

  Nasze oprogramowanie pozwala na import plików EPS, AI, DXF, DWG, PLT (HPGL) oraz G-CODE.

 • Czy wycinane elementy będą identyczne?

  Tak!
  Naszym celem jest produkcja maszyn o najwyższych standardach. Wycinane elementy będą ideantyczne niezależnie od typu materiału.

 • Czy praca na maszynie jest trudna?

  Nie!
  Opracowaliśmy bardzo intuicyjne oprogramowanie, którego obsługa wymaga jedynie kilkugodzinnego przeszkolenia. Szkolenie takie jest wykonywane w ramach zakupionej maszyny. W oprogramowaniu jest szereg funkcji i ustawień, które powodują że nawet najbardziej skomplikowane elementy może wykonać osoba, która wcześniej nie miała styczności z podobnymi maszynami.

© LYNX TERMCUT 2006 | Wszystkie prawa zastrzeżone