Reklama 2D i 3D

Reklama 2D i 3D z wykorzystaniem styropianu i styroduru to skuteczne narzędzia w branży reklamowej. W przypadku reklamy 2D, styropian może posłużyć jako lekka i łatwa w montażu tablica reklamowa o interesującym wzorze lub logo firmy. Natomiast w reklamie 3D, styrodur pozwala na stworzenie trójwymiarowych elementów, takich jak litery, kształty i symbole, które przyciągają uwagę odbiorcy. Oba materiały są trwałe, ekonomiczne i mogą być malowane na różne kolory, co daje możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb reklamodawcy. Niezależnie od wyboru, reklama z wykorzystaniem styropianu i styroduru jest efektywnym sposobem promocji biznesu.

Dedykowana maszyna

Pytania i odpowiedzi

 • W jaki sposób przygotowuje się projekt?

  Projekt można przygotować w programie CAD dostarczonym z maszyną. Jest też mozliwość przygotowania projektu w innym programie tj. AutoCAD, Corel Draw czy Adobe Illustrator i zaimportowania do naszego programu.

 • W jakim formacie można zaimportować projekt?

  Nasze oprogramowanie pozwala na import plików EPS, AI, DXF, DWG, PLT (HPGL) oraz G-CODE.

 • Czy wycinane elementy będą identyczne?

  Tak!
  Naszym celem jest produkcja maszyn o najwyższych standardach. Wycinane elementy będą ideantyczne niezależnie od typu materiału.

 • Czy praca na maszynie jest trudna?

  Nie!
  Opracowaliśmy bardzo intuicyjne oprogramowanie, którego obsługa wymaga jedynie kilkugodzinnego przeszkolenia. Szkolenie takie jest wykonywane w ramach zakupionej maszyny. W oprogramowaniu jest szereg funkcji i ustawień, które powodują że nawet najbardziej skomplikowane elementy może wykonać osoba, która wcześniej nie miała styczności z podobnymi maszynami.

© LYNX TERMCUT 2006 | Wszystkie prawa zastrzeżone