Listwy dekoracyjne do wnętrz ze stryropianu. Sztukaterie wewnętrzną można wyprodukować używając plotera LYNX TERMCUT
Listwy dekoracyjne ze styroduru jako element dekoracyjny do wnętrz. Taką sztukaterię wewnętrzną można wyciąć używając plotera termicznego CNC LYNX

Sztukateria dekoracyjna

Elementy ozdobne, w postaci dekoracyjnych listew zamontowane na ścianach i sufitach, tworzą ornamenty nadające wnętrzom unikalny styl. Sztukateria ze styropianu to łatwy sposób na dekorację i przy okazji zamaskowanie elementów instalacji i kabli lub defektów ścian i sufitów. Przy pomocy wycinarek CNC można szybko i łatwo wykonać szczegółowe, a jednocześnie wymyślne i powtarzalne wzory.

Dedykowana maszyna

Pytania i odpowiedzi

  • seria TERMCUT U

   seria TERMCUT U

   Plotery termiczne marki LYNX z serii TERMCUT U to przemysłowe maszyny CNC o szerokim polu roboczym, służące do produkcji różnorodnych elementów krótkich i długich

 • W jaki sposób przygotować projekt?

  Projekt można przygotować bezpośrednio w programie CAD, który jest standardowym wyposażeniem plotera termicznego. Drugim sposobem jest import gotowej grafiki wektorowej przygotowanej wcześniej przy pomocy odpowiedniego narzędzia, np. AutoCAD, Corel Draw czy Adobe Illustrator.

 • Jakie formaty projektów obsługuje ploter?

  Nasze oprogramowanie pozwala na import plików EPS, AI, DXF, DWG, PLT (HPGL) oraz G-CODE.

 • Czy wycinane elementy będą identyczne?

  Tak!
  Naszym celem jest produkcja maszyn o najwyższych standardach. Wycinane elementy będą identyczne niezależnie od typu materiału.

 • Czy praca na maszynie jest trudna?

  Nie!
  Nasze oprogramowanie jest intuicyjne. Jego obsługa wymaga jedynie kilkugodzinnego przeszkolenia, które jest częścią naszej usługi. Funkcje i ustawienia programu są tak skonfigurowane, że nawet osoby, które wcześniej nie miała styczności z podobnymi maszynami, nie będą miały problemu z jego obsługą.

© LYNX TERMCUT 2006 | Wszystkie prawa zastrzeżone