Listwa przysufitowa
Panel sufitowy 3D

Sztukateria dekoracyjna

Sztukateria wewnętrzna to zestaw połączonych ze sobą elementów ozdobnych tworzących trójwymiarową i spójną wizualnie mozaikę na ścianach lub sufitach. Taka dekoracja odmienia charakter pomieszczeń i sprawia, że wnętrza wyglądają wytwornie i oryginalnie.

Sztukateria pasuje do każdego stylu – od klasycznego, przez glamour, aż po nowoczesny. Stosując odpowiednie listwy dekoracyjne, zmienisz charakter aranżacji, optycznie powiększysz wysokość pomieszczenia i estetycznie wykończysz górny obszar wnętrza. To szybki i niekosztowny sposób na zamaskowanie nierówności ścian, okablowania oraz rur – listwy sufitowe posiadają wiele wzor

Dedykowana maszyna

Pytania i odpowiedzi

 • W jaki sposób przygotowuje się projekt?

  Projekt można przygotować w programie CAD dostarczonym z maszyną. Jest też mozliwość przygotowania projektu w innym programie tj. AutoCAD, Corel Draw czy Adobe Illustrator i zaimportowania do naszego programu.

 • W jakim formacie można zaimportować projekt?

  Nasze oprogramowanie pozwala na import plików EPS, AI, DXF, DWG, PLT (HPGL) oraz G-CODE.

 • Czy wycinane elementy będą identyczne?

  Tak!
  Naszym celem jest produkcja maszyn o najwyższych standardach. Wycinane elementy będą ideantyczne niezależnie od typu materiału.

 • Czy praca na maszynie jest trudna?

  Nie!
  Opracowaliśmy bardzo intuicyjne oprogramowanie, którego obsługa wymaga jedynie kilkugodzinnego przeszkolenia. Szkolenie takie jest wykonywane w ramach zakupionej maszyny. W oprogramowaniu jest szereg funkcji i ustawień, które powodują że nawet najbardziej skomplikowane elementy może wykonać osoba, która wcześniej nie miała styczności z podobnymi maszynami.

© LYNX TERMCUT 2006 | Wszystkie prawa zastrzeżone