Układanie skosów dachowych ze styropianu
Styropian spadkowy można wyciąć na wymiar przy pomocy plotera termicznego. Spadki, skosy i kliny dachowe ze styropianu

Kliny i skosy z pianki EPS

Skosy i kliny dachowe ze styropianu mają zastosowanie w budynkach z płaskim dachem. Styropian spadkowy ułatwia montaż płyt izolacyjnych pod odpowiednim kątem, a co za tym idzie prawidłowe spływanie wody. Wycinanie identycznych, powtarzalnych skosów, według ustawionych w programie parametrów, jest możliwe przy pomocy ploterów termicznych CNC. To znacznie ułatwia produkcję dobrze dopasowanych elementów konstrukcyjnych.

Dach płaski i schemat spadów dachowych ze styropianu do wycięcia na wymiar ploterem termicznym

Dedykowana maszyna

Pytania i odpowiedzi

  • seria TERMCUT U

   seria TERMCUT U

   Plotery termiczne marki LYNX z serii TERMCUT U to przemysłowe maszyny CNC o szerokim polu roboczym, służące do produkcji różnorodnych elementów krótkich i długich

 • W jaki sposób przygotować projekt?

  Projekt można przygotować bezpośrednio w programie CAD, który jest standardowym wyposażeniem plotera termicznego. Drugim sposobem jest import gotowej grafiki wektorowej przygotowanej wcześniej przy pomocy odpowiedniego narzędzia, np. AutoCAD, Corel Draw czy Adobe Illustrator.

 • Jakie formaty projektów obsługuje ploter?

  Nasze oprogramowanie pozwala na import plików EPS, AI, DXF, DWG, PLT (HPGL) oraz G-CODE.

 • Czy wycinane elementy będą identyczne?

  Tak!
  Naszym celem jest produkcja maszyn o najwyższych standardach. Wycinane elementy będą identyczne niezależnie od typu materiału.

 • Czy praca na maszynie jest trudna?

  Nie!
  Nasze oprogramowanie jest intuicyjne. Jego obsługa wymaga jedynie kilkugodzinnego przeszkolenia, które jest częścią naszej usługi. Funkcje i ustawienia programu są tak skonfigurowane, że nawet osoby, które wcześniej nie miała styczności z podobnymi maszynami, nie będą miały problemu z jego obsługą.

© LYNX TERMCUT 2006 | Wszystkie prawa zastrzeżone