Kliny dachowe EPS / spadki / skosy

Spadki dachowe, określane też klinami dachowymi i skosami, mają zastosowanie we wszystkich budynkach z płaskim dachem. Ułatwiają montaż płyt izolacyjnych pod odpowiednim kątem i tworzą idealny skos zapewniający prawidłowe spływanie wody, a ich użycie określają wymogi nowoczesnego budownictwa. Dzięki tym klinom możesz uniknąć efektu zalegającej na połaciach dachu wody będącej główną przyczyną uszkodzeń hydroizolacji dachowej i szybkiej utraty ciepła wpływającej na wyższe opłaty za ogrzewanie budynku.

Skosy dachowe pozwalają w prosty sposób ukształtować spadek na powierzchni dachu bez konieczności formowania go w płycie konstrukcyjnej. Ta technika ułatwia i przyspiesza proces realizacji zlecenia, redukuje ilość odpadów i generuje oszczędności w budżecie. Poprawia też izolacyjność termiczną oraz akustyczną dachu i zapobiega zaleganiu kurzu i korozyjnemu oddziaływaniu mikroorganizmów. To wygodne i bezpieczne rozwiązanie jest dużo tańsze niż na przykład wykonanie spadków bezpośrednio na konstrukcji.

Dedykowana maszyna

Pytania i odpowiedzi

 • W jaki sposób przygotowuje się projekt?

  Projekt można przygotować w programie CAD dostarczonym z maszyną. Jest też mozliwość przygotowania projektu w innym programie tj. AutoCAD, Corel Draw czy Adobe Illustrator i zaimportowania do naszego programu.

 • W jakim formacie można zaimportować projekt?

  Nasze oprogramowanie pozwala na import plików EPS, AI, DXF, DWG, PLT (HPGL) oraz G-CODE.

 • Czy wycinane elementy będą identyczne?

  Tak!
  Naszym celem jest produkcja maszyn o najwyższych standardach. Wycinane elementy będą ideantyczne niezależnie od typu materiału.

 • Czy praca na maszynie jest trudna?

  Nie!
  Opracowaliśmy bardzo intuicyjne oprogramowanie, którego obsługa wymaga jedynie kilkugodzinnego przeszkolenia. Szkolenie takie jest wykonywane w ramach zakupionej maszyny. W oprogramowaniu jest szereg funkcji i ustawień, które powodują że nawet najbardziej skomplikowane elementy może wykonać osoba, która wcześniej nie miała styczności z podobnymi maszynami.

© LYNX TERMCUT 2006 | Wszystkie prawa zastrzeżone