Elementy dekoracyjne i ozdoby

Elementy ozdobne ze styropianu to idealne rozwiązanie, aby nadać wnętrzu i zewnętrzu wyjątkowego charakteru. Dzięki swojej lekkości i łatwości w obróbce, styropian pozwala na tworzenie różnorodnych ozdób, takich jak girlandy, rzeźby, kolumny, ramy czy motywy roślinne. Można je łatwo malować i dostosować do indywidualnych preferencji. Elementy ozdobne ze styropianu są trwałe, odporne na warunki atmosferyczne i łatwe w utrzymaniu. Dodając je do przestrzeni, można stworzyć wyjątkową atmosferę i podkreślić styl aranżacji. Odkryj potencjał styropianowych elementów ozdobnych i daj swojemu wnętrzu unikalny wygląd.

Dedykowana maszyna

Pytania i odpowiedzi

 • W jaki sposób przygotowuje się projekt?

  Projekt można przygotować w programie CAD dostarczonym z maszyną. Jest też mozliwość przygotowania projektu w innym programie tj. AutoCAD, Corel Draw czy Adobe Illustrator i zaimportowania do naszego programu.

 • W jakim formacie można zaimportować projekt?

  Nasze oprogramowanie pozwala na import plików EPS, AI, DXF, DWG, PLT (HPGL) oraz G-CODE.

 • Czy wycinane elementy będą identyczne?

  Tak!
  Naszym celem jest produkcja maszyn o najwyższych standardach. Wycinane elementy będą ideantyczne niezależnie od typu materiału.

 • Czy praca na maszynie jest trudna?

  Nie!
  Opracowaliśmy bardzo intuicyjne oprogramowanie, którego obsługa wymaga jedynie kilkugodzinnego przeszkolenia. Szkolenie takie jest wykonywane w ramach zakupionej maszyny. W oprogramowaniu jest szereg funkcji i ustawień, które powodują że nawet najbardziej skomplikowane elementy może wykonać osoba, która wcześniej nie miała styczności z podobnymi maszynami.

© LYNX TERMCUT 2006 | Wszystkie prawa zastrzeżone